بدهکاری وشرمندگی همیشگی به …

نویسنده:
۸ خرداد ۹۴

بسم الله

Screenshot_۲۰۱۵-۰۵-۲۹-۱۷-۰۳-۵۶-۱همانگونه که دیگر همه جز خواجه حافظ شیرازی می دانند قرار است با دادن کلی باج به شیطان بزرگ و دارودسته حیوان صفت اروپاییش تنها تحریم های مرتبط با انرژی هسته ای از گرده مردم ایران تعلیق(نه برداشته شدن کامل) شود.

مطلب مهم:

ایرانیان هم اکنون ۲۸ تحریم را به خود تحمل می کنند. و تنها ۵ تحریم از این ۲۸ تحریم مرتبط با انرژی هسته ای ماست

 

مطلب مهمهتر:

این ۵ تحریم مرتبط با انرژی هسته ای تاثیری بسیار بسیار اندک بر اقتصاد کشور دارند.

سوال مهم:

اگر فدای قیامت تنها همین شهید مسعود آخوندی جلو تک تک ما را و جلو تک تک مسئولین امروز این مملکت را بگیرد و بگوید من و همرزمانم برای شما خونمان را فدا کردم اما شما طاقت تحریم را نیاوردین و به من و همرزمان خیانت کردید و با شیطان بزرگ نشستید و خندیدید و عزت و استقلال و شرف مملکت را با هیچ طاق زدید… چه جوابی برایش خواهیم داشت؟؟؟ آن همه باج دادید که نانی گیر بیاورید که گیر نیاوردید…

امان از روز حساب…

 

افتخار به تحریم ها

نویسنده:
۵ خرداد ۹۴

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَهِنُوا فِي ابْتِغَاءِ الْقَوْمِ إِنْ تَكُونُوا تَأْلَمُونَ فَإِنَّهُمْ يَأْلَمُونَ كَمَا تَأْلَمُونَ وَتَرْجُونَ مِنَ اللَّهِ مَا لَا يَرْجُونَ وَكَانَ اللَّهُ عَلِيمًا حَكِيمًا(آیه ۱۰۴ سوره مبارکه نساء)

ترجمه فولادوند
و در تعقيبِ گروه [دشمنان‏] سستى نورزيد. اگر شما درد مى‏ كشيد، آنان [نيز] همان گونه كه شما درد مى‏ كشيد، درد مى‏ كشند، و حال آنكه شما چيزهايى از خدا اميد داريد كه آنها اميد ندارند، و خدا همواره داناى سنجيده‏ كار است.

شان نزول آیه
پس از حوادث دردناك جنگ اُحد، پيامبر اسلام (صلي الله عليه و آله) بر فراز كوه احد رفت و ابوسفيان نيز بر كوه احد قرار گرفت و با لحنى فاتحانه فرياد زد:

اى محمد! يك روز پيروز شديم و روز ديگر شما. يعنى اين پيروزى ما در برابر شكستى كه در بدر داشتيم.

پيامبر (صلي الله عليه و آله) به مسلمانان فرمود: فورا به او پاسخ گوئيد، (گويا مى‏ خواهد به ابوسفيان اثبات كند كه پرورش يافتگان مكتب من همه آگاهى دارند) مسلمانان گفتند: هرگز وضع ما با شما يكسان نيست، شهيدان ما در بهشتند و كشتگان شما در دوزخ.

ابوسفيان فرياد زد و اين جمله را به صورت يك شعار افتخار آميز گفت: “لنا العُزّى و لا عُزّى لكم”، ما داراى بت بزرگ “عزّى” هستيم و شما نداريد.

پيامبر (صلي الله عليه و آله) فرمود: شما هم در برابر شعار آنها بگوئيد: “اللَّه مولينا و لا مولى لكم‏”، سرپرست و تكيه گاه ما خدا است و شما سرپرست و تكيه گاهى نداريد.

ابو سفيان كه خود را در مقابل اين شعار زنده اسلامى ناتوان مى‏ديد، دست از بت “عزّى” برداشت و به دامن بت” هبل” در آويخت و فرياد زد: “اُعلُ هُبَل!” سربلند باد هبل”.

پيامبر (صلي الله عليه و آله) دستور داد كه اين شعار جاهلى را نيز با شعارى نيرومندتر و محكمتر بكوبند و بگويند: “اللَّه اعلى و اجلّ!” خداوند برتر و بالاتر است.

ابو سفيان كه از اين شعارهاى گوناگون خود بهره‏اى نگرفت، فرياد زد: ميعادگاه ما سرزمين بدر صغرى است. مسلمانان از ميدان جنگ با زخمها و جراحات فراوان بازگشتند در حالى كه از حوادث دردناك احد سخت ناراحت بودند در اين هنگام آيه ۱۰۲ نازل شد و به آنها هشدار داد كه در تعقيب مشركان كوتاهى نكنند و از اين حوادث دردناك ناراحت نشوند. مسلمانان با همان حال به تعقيب دشمن برخاستند و هنگامى كه خبر به مشركان رسيد با سرعت از مدينه دور شدند و به مكه بازگشتند.

این آیه و شأن نزول آن را آوردم تا یادمان نرود در چه مکتبی زیست کرده ایم.

اگر تحریمیم این تحریم مال زمان احمدی نژاد نیست ما از روزی که خواستیم در سایه خداوند زندگی کنیم نه در سایه شیطان بزرگ از ۳۷ سال پیش تحریم بوده ایم این هزینه آزاده زیستن است.

علاوه برآنکه اگر ما از تحریم سختی می کشیم آنها هم سختی می کشند هم بنگاه های اقتصادی شان بخاطر محرومیت از بازار مصرف ایران هم سیاستمدارانشان بخاطر خدشه دار شدن ابرقدرت بودنشان و لو رفتن طبل توخالی بودنشان برای دولت ها و ملت های دنیا که ایران با دست خالی ۳۷ سال است به اوامر شیطان بزرگ نه می گوید.

این عزت این استقلال این پیشرفت ها که ثمره نزدیک به سیصدهزار شهید است به هیچ قیمتی معادل نیست که معامله شود.

چه بهانه این معامله انرژی هسته ای و تخیل و توهمّ برداشته شدن تحریم ها باشد چه هرچیز دیگر.

ملت ایران نشان داده اند آنقدر غیورند که در صورت فهمیدن و احساس وارد شدن ذره ای لطمه به استقلال و عزت و شرف خاکشان جلو خائنین را می گیرند هرچند این خائنین بتوانند چند صباحی با دروغ و لبخند و آمار کار خود را پیش ببرند اما روسیاهی همیشه برای زغال خواهد ماند.

هیهات منا الذله

جام زهر پنهان

نویسنده:
۴ خرداد ۹۴

بسم الله

۰۱قرار نیست همیشه جام زهر آنگونه باشد که به امام کبیرمان خورانده شد(بر باعثین و مسببینش خذلان الهی)

الحمدلله مسئولین مملکت هرکدام سبک خود را دارند و اصلا قایل به تقلید در این مهم نیستند.

آخرین ورژن جام زهر دادن همان بودن که سال ۸۲ با تعلیق داوطلبانه مراکز هسته ای به امام امت خوراندند اما انگار دوز زهر آن کم بوده ؛ اکنون بعد از ۱۲ سال دوز زهر آن را افزایش داده اند و علاوه برمراکز هسته ای؛

دانشمندان هسته ای + مراکز نظامی + بالطبع دانشمندان نظامی + منابع و معادن اورانیوم + تمام شبکه ارتباط دانشمندان هسته ای با خارج از کشور + از بین بردن زیر ساخت های هسته ای

شاید که دل شیطان بزرگ بر ایشان به رحم آید و پول نفت و حق مسلمشان را برایشان پرت کند آنهم آیا برایشان پرت کند یا اینکه پاس بدهد به دوستان و اذنابش بابت غرامت و حق حساب و …

إِنْ تُطيعُوا اللَّهَ وَ رَسُولَهُ لا يَلِتْکُمْ مِنْ أَعْمالِکُمْ شَيْئاً إِنَّ اللَّهَ غَفُورٌ رَحيمٌ

به زبان می گویند کلام رهبری برایمان مطاع است و خطوط قرمز باید رعایت شود

اما امان از مقام عمل…

۰۲ ۰۳ ۰۴ ۰۵ ۰۶ ۰۸

کشور چگونه از محاصره آزاد خواهد شد

نویسنده:
۴ خرداد ۹۴

۳جناب شیخ حسن روحانی دیروز عرض کرده اند که اراده ملی ما آزاد کردن خرمشهر های جدید است(خرمشهر نفت- خرمشهر نظام بانکی-خرمشهر دادوستد بین المللی-خرمشهر انرژی هسته ای ولی انصافا باید بگم هرچی باشه این یکی آخری قطعت منظور روحانی نبوده)

مطلب یک: طبق معمول شیخ حسن سخنرانی براساس احساسات و به مدل انتخاباتی نطق کردند

مطلب دوم: خرمشهر را خدا آزاد کرد نه کدخدا

مطلب سوم: خرمشهر با عزم انقلابی و نیروی نظامی و قدرت و دادن شهید آزاد شد نه پای میز مذاکره با صدام لعین و اعوان و انصارش

مطلب چهارم: اگر بناست کشور از محاصره آزاد شود و نفت و اقتصاد و نظام بانکی و  … والبته انرژی هسته ای از محاصره ۱+۵ دربیاد اگر بخواد این امر محقق بشه شیخ حسن با مذاکره و باج دادن به دشمن محقق نمیشه. از ما گفتن بود و از شما طبق روال نشنیدن

اگر گوش شنوا داشتی امام خامنه ای دوسال و اندیست فریاد میزند با مذاکره مخالفم

۰۸

دودوزه بازی تا کی؟؟؟

فوتبال سیاسی

نویسنده:
۲۷ اردیبهشت ۹۴

فوتبال از همان آغاز که جهانی شد به خاطر اهداف سیاسی بود

برای اغوا کردن و منحرف کردن صدها ملیون انسان از همه حوادث و اتفاقات سیاسی و نظامی و اقتصادی و سرگرم کردنشان به فوتبال

اما درایران کلا پدیده منحصر به فردی است

از قراردهای نجومی بازیکنانشان و دعوای همیشگی انتخاب سرمربی و الباقی حواشی آن

اما اتفاق دیروز در تبریز و اصفهان نشان می دهد برخی ها بدجور دندان طمع سیاسیشان در فوتبال ایران گیر کرده است

قطع شدن آنتن تلفن های همراه ورزشگاه تبریز و قطع شدن اینترنت تنها میتواند نشانه شوم دیگری در اوضاع و احوال سیاسی این مملکت داشته باشد که مبادا این جوانان طرفدار و حامی فوتبال ذهنشان از فوتبال منصرف به مسائل روز علی الخصوص مذاکرات هسته ای و نسل کشی شیعیان یمن و … منعطف شود

در ایران همه چیز ابزار است

از ابزار بودن زنان در قضیه ورود به استادیوم های فوتبال تا طرفداری بعضیها از ولایت فقیه

همه چیز سیاسی و ابزار کسب قدرت و ثروت است برای عده ای

العاقل یکفی به الاشاره