مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود
نویسنده:
۱۰ بهمن ۹۳

بسم الله الرحمن الرحیم
پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی -صلی الله علیه وآله- به ما مسلمانان آموخته اند که؛ مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.
نمیدانم اگر این سخن پیامبر راست چگونه آن را برکسانی تطبیق کنم که نه دوبار و سه بار و چهار بار بلکه بیشمار از یک سوراخ گزیده شده اند ولی باز هم اصرار دارند گزیده شوند.
اباعبدالله الحسین -علیه السلام- شعارشان از ابتدای قیام هیهات منّا الذّله بود و شیعه در اعصار و قرون از همین مکتب حسینی دست به قیام زد و آنچه امروز از عزّت وشوکت و اقتدا نصیب شیعیان علی الخصوص ایرانیان است مرهون همین اندیشه است؛ اما مانده ام چگونه برخی از قیام حسینی درس مذاکره میگیرند….
گزیدن های آمریکا، انگلیس و فرانسه آنقدر فراوان است و بیشمار که کتابی بسیار سنگین میشود از نگارش آنها
بنده با اعتقاد شخصی ام می گویم و کاری با خوش آمد و نیامد آن ندارم؛ انسان غربی منحط دور از خدا جانوری درنده است علی الخصوص اگر سیاستمدارشان هم باشد؛ امید داشتن به این حیوانات درنده برای گره گشایی در مشکلات کاری عبث و باطل است.
و معتقدم همه ما از مرد و زن ، از دولتمرد و ملت ، از دانشمند و .. همه و همه باید هرکس هرکاری که برعهده دارد به بهترین شکل انجام دهد با بهترین کیفیت با رعایت انصاف، تنها دراین صورت است که میتوانیم از این پیچ مهم تاریخ به سلامت عبور کنیم و همانگونه که مقتدایمان امام خامنه ای فرمودند چشم امیدمان به داخل کشورمان و به مردمان باشد نه با دولتهای زیاده خواه غرب که سابقه دشمنی و عداوتشان با مردم ایران آنقدر سیاه است که حتی روزنه ای سفید ندارد.
جنایات آمریکا علیه ملت ایران
جنایات انگلیس علیه ملت ایران
جنایات فرانسه علیه ملت ایران

یک پیام برای مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود

  1. بازخورد: جامع ترین مجمع طلاب وبلاگ نویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.