کاش شهاب مرادی مرا هم سهیم میکرد!
نویسنده:
۸ اسفند ۹۳

بسم اللهfarhangnews_110215-311086-1421482564
سلام و درود بر خدیجه کبری سلام الله علیها
این متن را تنها برای نزدیکی و تقّرب به خدیجه کبری -سلام الله علیها- مینویسم.
چند دقیقه پیش در یکی از گروه های اجتماعی مطلبی نوشته شده بود که نتوانستم قرار و آرام بگیرم ؛ بلافاصله بعد از نماز این را نوشتم.
شاید آن عزیزی که آن را بانشر داده (به اصطلاح امروزهای کپی پیست کرده) مغرض نباشد اما قطعا کسی که این متن را طراحی کرده هم مغرض است هم معاند خداوند متعال.
زمینه چینی؛
دیشب مهمانی داشتیم که دختر عقد کرده ای داشت و می نالید از هزینه تهیه جهازیه و هزینه شب عروسی مثلا میگفت هزینه کرایه یک شب لباس عروس ششصد هزار تومان میشود. بنده خدا حق داشت در این دوره اعتدال و تدبیر (بخوانید دروغ و تزویر) بنالد از این مساله.
اصل مطلب؛
نوشته بود حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی نه میلیون تومان داده (قطعا این پول از بیت المال داده نشده و پول شخصی بوده) به رزونامه بهمان تا پیام تبریکی چاپ کند برای به دنیا آمدن نوه حداد عادل و دراین زمان که حقوق کارگر ششصدهزارتومان است و فقر بیداد می کند چرا باید کسی که لباس پیامبر به تن دارد همچنین هزینه برای چنین مساله پیش پا افتاده ای بکند. همین کارها را میکنند که مردم را …

nf00407093-1
کاش میتوانستم به آقای مرادی بگویم ذره ای از ثواب این عملت را هم به من بده و حاضر بودم هرچه میخواهد از مال دنیا به او بدهم تا مرا هم شریک این ثواب نماید.
نویسنده این متن (البته بنده کلی مثبت نگاری کرده ام والا متن خیلی بدتر بود) از همان قسم کسانی اند که به طلاکاری گنبد حرم ائمه معصوم ایراد میکنند که چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.
ما موظف شده ایم و برما ما واجب است که شعائر الهی را زنده نگهداریم و طلاکاریها و ساختمان سازی ها حرم ها قطعا برای همین است.
نمونه معنوی این بزرگداشت ها فرستادن صلوات برای پیامبر و برای امام خمینی و امام خامنه ای هم هست.
حال جناب آقای مرادی چند وقتی است برای احیای نام خدیجه کبری هزینه میکنه صخنرانی میکند تبلیغ میکند
url-مگر خدیجه کبری کیست؟ خدیجه کبری همان بانویی است که تمام دارای اش را داد تا امروز من و تو مسلمان باشیم همین مارا بس است که هرچه داریم در راه احیای نام او خرج کنیم مگر اوهرچه داشت برای ما خرج نکرد.
اصلا هم اهل بیت اینگونه بوده اند که همه چیزشان را برای حفظ دین خرج کرده اند و نمونه پر رنگ آن ارباب بی کفنمان حسین است که از طفل شش ماهه اش را خرج کرد تا اسارات خاندانش را تا امروز ما شیعه باشیم…
آن چیزی که در چاپ آگهی ها مذموم است پاچه خواری و چاپلوسی برای مدیران و مسئولینی است که چاپ کننده آگهی درصدد جبران هزینه آن از بیت المال است.
چرا وقتی نوبت به شب عروسی و لباس شبی ششصد هزار تومان می رسد کَکمان نمیگزد که فقر بیداد می کند؟
چرا وقتی زبانم لال یکی از نزدیکانمان فوت میکند و هزینه های الکی و گزاف مجلس ختم کمرمان را خم می کند یادمان نیست که فقر بیداد می کند؟
تا دلت بخواهد این تناقضات زیاد داریم…
کاش شهاب مرادی مرا هم در این ثواب گرانقمیتش سهیم می کرد.
مطلب مرتبط
پشت پرده تبریک شهاب مرادی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.