دلال تحریم
نویسنده:
۸ اردیبهشت ۹۴

بسم الله

images آنچنان محکم و انقلابی گفت دلالان تحریم به فکر شغل دیگری باشند که گمان کردم این دلالان دشمنان قسم خورده این انقلاب و مردمند گویا دارد برسر دشمن غدار فریاد می کشد.

جناب آقای رئیس جمهور، ای یار همیشگی جناب هاشمی بزرگ دلال تحریم مگر غیر امثال مهدی هاشمی و بابک زنجانی و شهرام جزایری ها و برخی آقا زاده های برخی … هستند؟؟؟

و آیا مگر این افراد سر خود و بدون هماهنگی مسئولین بلند پایه این نظام توانسته اند دلال تحریم باشند؟

مگر اینها قربة الی الله و برای فراهم کردن اجناس و کالاهای تحریمی برای مردم، خود را به آتش نینداخته اند حالا چهار ریال ناقابل هم پورسانت گرفته اند… مگر نه این که دوره دوره اشک ریختن برای مردم است…

جناب آقای رئیس جمهور امیدوارم این توافق به سرانجام نرسد این را فقط و فقط برای آبروی شما می گویم. آخر یقین دارم بر فرض محال که همه تحریم ها یک شبه هم برداشته شود در این مملکت مشکلی از مشکلات اقتصادی حل نخواهد شد، نانی بر سفره مردم عوام گدای یارانه بگیر نخواهد آمد. البته دلالان تحریم بعد از آن خیلی رسمی و اتو کشیده انحصار واردات را خواهند داشت.

امیدوارم توافق نشود تا بازهم بتوانی رجز بخوانی که اگر اراده سیاسی داشتند مشکل انرژی اتمی حل شده بود و تحریمها برداشته شده بود و ایران بهشت اقتصادی دنیا می شد.

 

۴۷۱۹۳_۹۸۱

 

۴۷۵۱۴_۷۹۹

۳۴

یک پیام برای دلال تحریم

  1. سلام علیکم
    با احترام مطلب شما در مجمع طلاب وبلاگ نویس (Talabeh.net) بازنشر داده شد.
    باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.