ولایتمداری از حرف تا عمل در انتخابات ۸۸
نویسنده:
۲۳ اسفند ۹۴

بسم الله

برای شناخت افراد و اندازه گیری حرف و عمل آنها باید ادعاها  و عملکردشان را زیر ذره بین گذاشت؛ کسی که ادعا می کند امام خامنه ای عشق اوست و یا یا ادعا می کند در مسائلی که نتواند ایشان را با دلایلش قانع کند مطیع نظرات ایشان است این ادعا در مقام عمل بسی دروغ در می آید.

در مورد انتخابات ۸۸ و فتنه ۸۸ و بازی گردان اصلی این فتنه جناب آقای هاشمی مرور این سطور نشان دهنده … ایشان در ولایتمداری است

اکبرهاشمی در اجلاس سی سال قانونگذاری(شش ماه و ده روز به انتخابات ۲۲خرداد)
اگر مردم احساس کنند که رایشان در سرنوشت آنان بی اثر است و متولیانی پیدا شوند که رای آنها را هرجوری که می خواهند بخوانند آنگاه دلسرد می شوند چون مردم مسلمانند و هیچ وقت به کشور خیانت نمی کنند.

امام خامنه ای اول فروردین۸۸
تاکنون ۳۰ انتخابات درکشور برگزار شده و مسئولان وقت رسما سلامت و صحت انتخابات را تضمین کرده اند و به همین علت مردم تحت تاثیر حرفهایی که تلاش می کنند انتخابات ریاست جمهوری را از هم اکنون متزلزل و خدشه دار جلوه دهند قرار نمی گیرند.

اکبر هاشمی هفت روز بعد خطبه های نماز جمعه تهران
مردم باید اطمینان داشته باشند که همانهایی که رای می دهند اثرخود را می گذارد.

امام خامنه ای در جمع پرستاران و معلمان و کارگران نهم اردیبهشت۸۸  
باحضور پرانگیزه مردم همواره انتخاباتی سالم متقن و خوبی در ایران برگزار شده اما متاسفانه برخی دوستان بی انصاف و کسانی که جزو ملت هستند و توقع دارند مردم به آنها توجه کنند با ناسپاسی علیه ملت حرف می‌زنند وبا تکرار حرف دروغ دشمن سلامت انتخابات را زیر سوال می برند.

اکبرهاشمی ۴ اردیبهشت ۸۸ خطبه های نماز جمعه
مسئولان باید سلامت انتخابات را برای جامعه تضمین کنند تا مردم باخیال راحت پای صندوق های رای حضور داشته باشند و این اطمینان دادن یک ضرورت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.